بازدیدی
ساعتی
استوری
پیج فعال
left image center image right image
مشاهده ویدئو

تبلیغات Instagram

مغز انسان اطلاعات تصویری را تا ۶۰۰۰۰ برار سریعتر از اطلاعات متنی پردازش میکنه ! اینستاگرام یک شانس بی نظیر برای شماست تا بتونید اطلاعات فوق العاده ای از خودتون و برندتون رو توی یک نگاه به مشتریاتون برسونید . تبلیغات در اینستاگرام این روز ها جزو پربازده ترین روش تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات در اینستاگرام فوق العاده به صرفه و بهینه تر از سایر روش های تبلیغات اینترنتی است.
تبلیغات

تبلیغات ساعتی Instagram

در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت ساعتی محاسبه می شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر، پکیج‌های مختلفی ارائه شده است.
تبلیغات

تبلیغات بازدیدی Instagram

در این نوع تبلیغ، کلیپ 60 ثانیه‌ای شما همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود. در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود.
تبلیغات

تبلیغات استوری Instagram

استوری اینستاگرام به کاربران این شبکه اجتماعی امکان می‌دهد تا عکس‌ها و ویدیوها را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند. استوری شما در پیج های پربیننده و محبوب به نمایش گذاشته میشود در ضمن پیج شما در استوری لینک میشود.
ارسال یک پیام