درباره ما

به IG King خوش آمدید

با توجه به رشد شبکه های اجتماعی و سرازیر شدن بسیاری از کسب و کار ها به آن و شکل گرفتن بازار ی با جمعیت بالای 23 میلیون نفر بر این آمدیم تا کلیه خدمات شبکه های اجتماعی مجاز را به شما مشتری عزیز ارائه دهیم ، همچنین برای مشتریانی که قصد دارند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند فرصتی فراهم آورده ایم تا با جذب افراد کاملا ایرانی بتوانند رشد خوبی داشته باشند.
01.
ارائه خدمات
تمام محصولات ایرانی گرام برای بخش های مختلف اینستاگرام را می توانید از طریق لینک های زیر یا جداول قیمتی در همین صفحه خریداری بفرمایید . تیم ایرانی گرام تلاش می کند تا بهترین محصولات را با مناسبت ترین قیمت ارائه کند . موفق باشید …
02.
خرید فالوور
جذب فالوور در این روش در یک مدت زمان معقول طی می شود. دقت داشته باشید که بالارفتن یکباره فالوور می تواند خطراتی مانند بلاک شدن را برای پیج شما به همراه داشته باشید و این کار باید به صورت آهسته و پیوسته باشد تا اینستاگرام پیج شما را بلاک نکند.
03.
تست رایگان
اگر می خواهید خرید فالوور را انجام دهید و هنوز به قطعیت در استفاده از این روش نرسیده اید ، به شما پیشنهاد می کنم تا از تست رایگان های فالوور استفاده نمایید. به محض ثبت نام 100 فالوور رایگان به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد و شما می توانید بدون محدودیت به تمامی امکانات های سیستم دسترسی داشته باشید.

اعضای تیم IG King

با امید به خدا هر روز در حال گسترش این پلتفرم هستیم و برنامه های خیلی زیادی توی ذهنمون داریم . در ادامه میتونید با اعضای تیم ما آشنا بشید
team member
طراح
سپیده حسینی
کارشناس گرافیکه و بیش از 6 سال سابقه کار آزاد داره طراحی آنلاین نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور
team member
مدیر سایت
محمد امین پرورش
کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه شدیدی به طراحی آنلاین شبکه و امنیت داره
team member
پشتیبان سایت
مهرزاد راد
کارشناس نرم افزار کامپیوتره با بیش از ده سال سابقه برنامه نویسی تحت وب طراحی آنلاین و طراحی وب سایت
team member
برنامه نویس
نسیم محمد زاذه
تخصصش برنامه طراحی آنلاین نویسی وبسایته و از همه بیشتر به طراحی تعاملی علاقه داره
ارسال یک پیام